Login  | Free Registration

My Profile

Profile Avatar
Aborcja Czechy
*******
*******, ******* *******
*******
******* ******* *******
Aborcja Czechy - opiekujemy się każdą z pacjentek, od kontaktu po sam zabieg i jej stan po. W razie potrzeby zapewniamy bezpłatny transport i co ważne utrzymujemy najwyższy z możliwych komfort pobytu w naszej klinice.


Aborcja Czechy GynPrivat - zapewniamy anonimowość, jak i bezpieczeństwo przeprowadzanych zabiegów. Zespół kliniki składa się z doświadczonego oraz w pełni wykwalifikowanego personelu. Troszczymy się o każdą z kobiet, która nas odwiedza. Zatrudnieni lekarze z wieloletnim doświadczeniem umożliwiają nam na wykonywanie zabiegów na najwyższym poziomie. Jako renomowana klinika zapewniamy bezpieczeństwo i komfort pobytu każdej pacjentce w klinice Czechy. W większości sytuacji nie wymagamy badań lekarskich, papierów i dokumentów, czy jakiś testów – wszystko, co potrzebne wykonujemy na miejscu.


Wykonanie terminacji ciąży na terenach Czech jest całkowicie legalne (z dotrzymaniem odpowiedniego czasu od poczęcia ciąży - usunięcie możliwe do dwunastego tygodnia.). Z tego powodu coraz częściej Polki decydują się na aborcję w bliskich krajach jak Słowacja, czy Czechy. Kobieta nie ponosi odpowiedzialności karnej za usunięcie ciąży. Kładziemy nacisk na bardzo wysoki komfort pobytu i anonimowość pacjentek. Nie wymagamy powodów oraz informacji dotyczących przyjazdu do kliniki. Co ważne, Polska nie przewiduje skazania osób, które przeprowadziły aborcję w państwie, gdzie jest to legalne.

My InBox

My Messages

FromSubjectDateStatus
Page size:
select
 0 items in 1 pages
No records to display.