Login  | Free Registration

My Profile

Profile Avatar
nicolasasadi
*******
*******, ******* *******
*******
******* ******* *******

روسیه، بزرگترین کشور جهان، طیف متنوعی از تورها را ارائه می دهد. شهر نمادین مسکو، با میدان سرخ باشکوه و گنبدهای پیازی رنگارنگ کلیسای جامع سنت باسیل، یک مقصد محبوب تور است. شهر تاریخی سنت پترزبورگ با کاخ ها و موزه های باشکوهش یکی دیگر از بازدیدهای ضروری برای هر قیمت تور روسیه است. و برای کسانی که به دنبال تجربه بیابان ناهموار هستند، تورهای دریاچه بایکال و شبه جزیره کامچاتکا نگاهی اجمالی به زیبایی های طبیعی روسیه دارند.
روسیه با معماری باشکوه و تاریخ غنی خود یکی دیگر از مقاصد محبوب گردشگران است. با گشت و گذار در میدان سرخ نمادین، کرملین و کلیسای جامع سنت باسیل، تور روسیه شما را در زمان به عقب می برد. شهر سنت پترزبورگ با موزه ها و گالری های باشکوهش برای هنردوستان بسیار جذاب است. راهنمایان تور بینش جالبی را در مورد تاریخ و فرهنگ کشور ارائه می دهند و این تور را به یک تجربه واقعا آموزشی تبدیل می کنند.
حرکت به روسیه، کشوری که به دلیل معماری چشمگیر و تاریخ غنی خود شناخته شده است. قیمت تور روسیه شما را از طریق شهر زیبای مسکو با میدان سرخ نمادین و کلیسای جامع باشکوه سنت باسیل می برد. همچنین می توانید پایتخت فرهنگی، سنت پترزبورگ، و مکان های دیدنی چشمگیر آن مانند موزه هرمیتاژ و کاخ پترهوف را کشف کنید. ویزای روسیه برداشته شد شما را از عظمت و فرهنگ غنی آن شگفت زده می کند.

My InBox

My Messages

FromSubjectDateStatus
Page size:
select
 0 items in 1 pages
No records to display.